Knut Kommunikation är en eventbyrå som skapar varumärkesupplevelser och engagemang, det många idag kallar brand experience.

 

Engagemang är hela nyckeln – att visa och att skapa. Det är därför vi har så många långvariga och lyckliga relationer med våra kunder.

 

Vi har blivit utsedda till Ung Gasell, vunnit Gyllene Hjulet och toppplacerade i Årets byå senaste åren.

 

Jo, och en sak till: vi satsar inte på att vara bra på det vi gör.
Vi satsar på att vara Sveriges bästa.

Åretsbyrå_hemsidan

Vi på Knut Kommunikation

Carolina Gahns

VD

 

carolina@knutk.se
M +46 704 71 65 22

Pär Arvered

Strategisk partner

 

par@knutk.se
M +46 704 71 79 21

Anna-Katarina Kylliäinen

Kundansvarig

 

anna@knutk.se
M +46 707 70 12 75

Calle Zai

Kundansvarig

 

calle@knutk.se
M +46 701 42 23 78

Sara Axelsson Wåhlström

Projektledare

 

sara@knutk.se
M +46 707 52 94 97

Karin Kipping

Projektledare

 

karin@knutk.se
M +46 737 44 66 02

Louise Segerfjord

Projektkoordinator

 

louise@knutk.se
M +46 707 91 02 91

Alexandra Schytt

Producent

 

alexandra@knutk.se

M +46 707 15 51 90

Pauline Stiernswärd

Producent

 

pauline@knutk.se

M: + 46 709 93 49 31

Jeanette Alm Högman

Producent/Tjänstledig